You are currently viewing Udział w programie Rossnę Junior

Udział w programie Rossnę Junior

Drodzy Rodzice, Opiekunowie przedszkolaków!

Nasze przedszkole bierze udział w akcji Czyściochowe Przedszkole organizowanej przez firmę Rossmann w ramach programu Rossnę! Junior.

Wizja i cel programu:

Higiena osobista to jeden z istotniejszych elementów codziennego życia, który wpływa nie tylko na wygląd, ale również na zdrowie. Dobrych nawyków, także higienicznych, uczymy się już od najmłodszych lat. To, co wtedy przyswoimy, procentuje w dorosłym życiu.

Czas intensywnej nauki w wieku przedszkolnym warto wykorzystać także na kształtowanie dobrych nawyków higienicznych. Program Czyściochowe Przedszkole ma na celu pomagać nauczycielom w edukacji i motywowaniu przedszkolaków do codziennego dbania o higienę i rozwijania dobrych nawyków w rodzinnym gronie.

Ze względu na czasowe ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty zachęcamy Rodziców, Opiekunów do realizacji naszego programu w warunkach domowych.

Będziemy systematycznie umieszczać materiały edukacyjne, które pomogą w rozwoju samodzielności higienicznej dzieci.

Rodzicu!
Przygotuj wraz z dzieckiem pracę plastyczną ilustrującą, w jaki sposób realizujecie przygotowane scenariusze i uczycie się na temat codziennej higieny. Prześlij zdjęcie pracy plastycznej lub zdjęcie z przebiegu realizacji przez Was danego scenariusza. Za udział przewidziane nagrody. Zachęcamy!
Prosimy o wykorzystywanie produktów, artykułów, które mamy w domu.

Zdjęcia przesyłamy na jeden z podanych adresów e- mail : pawlowska.katarzyna@jedlnia.edu.pl
wojdat.aneta@jedlnia.edu.pl

Zapraszamy,
Katarzyna Pawłowska, Aneta Wojdat.