You are currently viewing Życzenia Świąteczne 2017a

Życzenia Świąteczne 2017a

„Miej czas na to, aby pomyśleć – to źródło mocy.
Miej czas na modlitwę – to największa siła na ziemi.
Miej czas na uśmiech – to muzyka dla duszy”
(Matka Teresa z Kalkuty)

   pol pm Stroik Boze Narodzenie Natura srednica 26 cm 13695 1Święta Bożego Narodzenia to czas przepełniony magią wigilijnej nocy, czas przebaczania i miłości, okres wielu refleksji osobistych i pamięci o bliskich, a zarazem czas wesołego kolędowania i nadziei płynącej ze świadomości, iż Bóg stał się człowiekiem, „dzieląc z nami trudy i znoje”…

Łamiąc się symbolicznie wigilijnym opłatkiem, pamiętajmy, że człowiekowi do szczęścia potrzebny jest drugi człowiek. Prosimy przyjąć na ten czas życzenia Bożego błogosławieństwa, radości i pokoju serca.

Niech Nadchodzący Nowy Rok będzie kolejnym rokiem życia z pasją, czasem pomyślności, serdeczności i międzyludzkiej życzliwości.

Uczniom szczególnie życzymy sukcesów, dobrych ocen, spełnienia marzeń – marzycielom, przyjaźni,radości, prezentów i czaru świątecznej atmosfery.Rodzicom zaś, aby twarze ich dzieci zawsze rozpromieniał uśmiech.

Szczęśliwych, kojących, wartych pamięci, przeżytych w zgodzie ze światem i z sobą samym, pełnych życia i miłości Świąt Bożego Narodzenia życzą: dyrektor, nauczyciele oraz pracownicy SP w Jedlni.

Wesołych Świąt i Do Siego Roku!