ZNÓW NIEPRZESPANA NOC…

ZNÓW NIEPRZESPANA NOC…

 

   W nocy z 30 na 31 maja w gimnazjum odbyła się Druga Noc Filmowa w historii naszej szkoły. Była ona nawiązaniem do obchodów Dnia Dziecka.

Uczniowie gimnazjum zebrali się w szkole o 21.00. Z każdej klasy jeden uczeń upiekł ciasto, do którego naszykowany był termos z gorącą wodą, aby każdy mógł sobie zrobić herbatę lub kawę. Po obejrzeniu pierwszego filmu uczniowie skonsumowali przywiezioną gorącą i pyszną pizzę. Podczas drugiego filmu można było zrobić sobie popcorn.

Przewodnicząca samorządu zorganizowała również zabawy taneczno – ruchowe, podczas których wspólnie tańczyliśmy do piosenek. Były również konkursy z nagrodami. Wszyscy świetnie się bawili biorąc udział w konkurencjach. Nad ranem zjedliśmy wspólne śniadanie i dokończyliśmy oglądać ostatni film. Następnie wszyscy wspólnie posprzątaliśmy sale, w których przebywaliśmy.

   Około 6 rano uczniowie zaczęli się rozchodzić do domów. Wszyscy byli w świetnych humorach i dziękowali nie tylko opiekunom, ale również głównej organizatorce, przewodniczącej samorządu gimnazjum, Klaudii Wójcik. To dzięki niej organizowanie Nocy Filmowej na stałe wpisze się w tradycję naszej szkoły.

Troszeczkę zmęczeni, ale niezmiernie szczęśliwi, wszyscy bezpiecznie dotarli do domu.

Tekst: Olga Wróbel

Zdjęcia: Maja Jaroszek.

Galeria zdjęć – klik.