You are currently viewing Zdalne nauczanie rusza.

Zdalne nauczanie rusza.

Drodzy Uczniowie i Rodzice,

Jak już wiecie, obecna sytuacja i zagrożenie epidemiczne zmusiło nasz rząd do zamknięcia szkół. Wiecie również, że okres ten nie jest przerwą w nauce i nie jest dodatkowymi feriami. Dużo słyszy się również o kontynuowaniu nauki w tym trudnym czasie poprzez tzw. zdalne nauczanie. Szkoła, a przede wszystkim nauczyciele, wychodząc temu naprzeciw, przygotowali dla uczniów zajęcia na naszej szkolnej platformie e-learningowej. Większość  już miała z nią styczność przy okazji nauki informatyki.
W chwili obecnej gotowe są zadania z języka polskiego, przygotowane przez panią Monikę Błędowską dla klas, w których uczy oraz z matematyki dla klasy ósmej, przygotowane przez panią Urszulę Wojciechowską.
W miarę upływu czasu zadań będzie przybywać, nie tylko z tych dwóch przedmiotów.
W tym miejscu zaznaczam, że zadania te są zadaniami obowiązkowymi, niektóre z nich będą oceniane, a oceny wpisywane do dziennika.

Na koniec kilka spraw technicznych:
adres platformy: epsp.jedlnia.edu.pl
Loginy i hasła powinniście pamiętać. Gdyby był jednak problem, to proszę pisać do mnie, korzystając z messengera na facebook’u podając: imię, nazwisko, klasę i adres mailowy, z którego korzystacie.

Pozdrawiam zza ekranu
dyrektor Grzegorz Amanowicz