Zawody w Piłkę Siatkową na etapie międzygminnym

W dniu 19 listopada odbyły się zawody w Piłkę Siatkową w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej na etapie międzygminnym. Wzięły w nich udział drużyny z czterech szkół. Nasi uczniowie rywalizowali z trzema szkołami: z Jedlni Letnisko, Małęczyna i Pionek.
Wygrali wszystkie mecze i zajęli pierwsze miejsce, co dało im awans do dalszych rozgrywek, a będzie to Finał Powiatu. Drużyna w składzie: Kacper Krakowiak, Michał Baran, Michał Dołęga, Łukasz Wróbel, Marek Grzywacz, Sebastian Glegoła, Kamil Rydz, Rafał Rospendowski, Dominik Smolarczyk, Bartek Gębczyk i Adrian Gołąbek grała pod opieką pana Łukasza Wrochny.

Chłopcy trenowali bardzo ciężko i dlatego należą im się ogromne gratulacje. Uczęszczali na SKS, dużo ćwiczyli, aby móc osiągnąć takie sukcesy.

Następne rozgrywki odbędą się w szkole w Wolanowie 2 grudnia. Tam nasi chłopcy będą brali udział w Finale Powiatu.
Jeszcze raz składamy im gratulacje i życzymy dalszych sukcesów i jeszcze większej satysfakcji z gry w ulubioną dyscyplinę jaką jest piłka siatkowa.

Trzymamy kciuki!!!

Tekst: Olga Wróbel.

Zdjęcia: Milena Kuczkowska, Maja Siczek.

Zdjęcia z turnieju dostępne są w galerii – klik.