Zawody o Puchar Dyrektora Publicznego Zespołu Szkół w Jedlni.

Samorząd Uczniowski Publicznej Szkoły Podstawowej wraz z opiekunem panią Justyną Hyży zorganizował zawody w ,,Dwa ognie” o Puchar Dyrektora Szkoły.
W zawodach wzięły udział klasy IV, Va, Vb, VI. Klasy grały metodą każdy z każdym i po dwóch tygodniach ciężkich zmagań wyłoniono zwycięską ekipę. Największy komplet punktów zdobyła klasa VI i zajęła I miejsce, II miejsce zajęła klasa Vb, III zaś Va, a IV – klasa IV.
   Na uroczystym apelu pani dyrektor Lidia Połeć wręczyła puchar klasie VI, jednocześnie gratulując wszystkim uczniom.
Wyróżniła też Wiktora Lepę z klasy II, za niezwykłe osiągnięcia w konkursach śpiewu na etapie ogólnopolskim – II miejsce w konkursie pieśni patriotycznej, który odbył się w Krakowie.
   Pogratulowała uczniom klasy VI – Jakubowi Grzywaczowi III miejsca w mistrzostwach Czech w zawodach w Tang Soo Do i Kacprowi Hyżemu, który wraz z partnerką wytańczył I miejsce w zawodach Boogie Woogie o Puchar Starosty.
   Gratulujemy wszystkim wyróżnionym i życzymy dalszych sukcesów.

Tekst: Olga Wróbel.