Zakończenie roku szkolnego 2013/2014

27 czerwca nie tylko w naszej szkole odbyło się zakończenie roku szkolnego.
O 8 rano wszyscy uczniowie, nauczyciele oraz rodzice spotkali się w kościele parafialnym na uroczystej mszy świętej, aby podziękować Bogu za kolejny szczęśliwie przepracowany rok szkolny, a także za to, że Pan Bóg dał nam siłę i wytrwałość w nauce i pomógł w odnoszeniu sukcesów.
Następnie na sali gimnastycznej uczniowie wyróżniający się w nauce zostali wyczytani przez Panią Dyrektor Lidię Połeć i otrzymali świadectwo z biało-czerwonym paskiem oraz książkę jako nagrodę za wysokie wyniki w nauce. W tym roku również dyrektor Publicznego Zespołu Szkół w Jedlni wyróżniła Listem Gratulacyjnym rodziców dwojga uczniów z klas III gimnazjum.
Do Złotej Księgi zostały także wpisane osiągnięcia wszystkich uczniów w różnorodnych konkursach i zawodach.
Po rozdaniu nagród, uczniowie klas II gimnazjum zaprezentowali bardzo ciekawe przedstawienie, które przestrzegało przed wakacyjnymi pokusami.
Wszyscy rozeszli się do swoich sal, aby odebrać świadectwo i życzyć sobie słonecznych, pełnych wrażeń i udanych WAKACJI.

Tekst: Olga Wróbel.

Zdjęcia: Adrianna Machnio, Kornelia Molenda.

Galeria zdjęć – klik.