Zabawa choinkowa 2015

   Zabawa choinkowa Anno Domini 2015 odbyła się 17 stycznia w Publicznym Zespole Szkół w Jedlni. Jak co roku była podzielona na dwie części. Od 9.00 swoją zabawę miały oddziały 0 i od I klasy do klasy piątej.
   Od 13.30 bawili się uczniowie klasy VI i I-III gimnazjum. Tańczyliśmy przy muzyce granej przez orkiestrę na ,,małej” sali gimnastycznej, którą dekorowali uczniowie klas drugich gimnazjum.
   Tradycją jest kawiarenka, którą w tym roku prowadziły dziewczęta z klas drugich gimnazjum przy pomocy opiekunów samorządu szkolnego.
   W kawiarence można się było napić kawy, herbaty lub zjeść pyszne ciasto. Opiekun samorządu szkoły podstawowej – pani Justyna Hyży ogłosiła konkurs na najpyszniejsze ciasto. Ale wśród tak wielu smakowitości trudno było wybrać to ciasto, które było najsmaczniejsze. Wszyscy członkowie jury, w którym zasiadali nauczyciele, zgodnie stwierdzili, że każde ciasto przygotowane przez klasy IV-VI szkoły podstawowej i I-III gimnazjum zasługuje na wyróżnienie.
   Choinka to zabawa nie tylko dla uczniów, ale też dla młodszego rodzeństwa, które jeszcze nie chodzi do naszej szkoły. Nie mogło zabraknąć rodziców, którzy z chęcią bawili się ze swoimi dziećmi.
   Wszyscy zadowoleni wrócili do domu, w miłym nastriju rozpoczynając ferie zimowe.

Tekst: Olga Wróbel

Zdjęcia: Zuzanna Drela, Julia Kozera, Adrianna Machnio,Maja Siczek

Więcej zdjęć dostępnych w galerii – klik.