Za nami kolejna Noc Piżamowa.

Tradycją naszej szkoły stało się organizowanie Nocy Piżamowych. W tym roku szkolnym miała ona miejsce z dnia 5.12.14r. na 6.12.14r. w godz.20.00-6.00. Uczestniczyły w niej klasy:4, 5a, 5b,6. Opiekę nad uczniami sprawowali nauczyciele: p. Marzenna Sałbut, p. Małgorzata Gonciarz, p. Justyna Hyży, p. Renata Pająk oraz p. Agnieszka Wróbel, p. Marta Rusek i ks. Marcin Pietras ,p. Grzegorz Amanowicz.
Samorząd uczniowski PSP wraz z opiekunem p. Justyną Hyży, , zapewnił uczestnikom wiele atrakcji. Były gry i zabawy, oglądanie filmów, wieczorne rozmowy z kolegami, zawody, wspólna pizza i herbata, tańce zespołowe, gry planszowe.

Ponieważ była to niezwykła noc, tuż przed północą odwiedził nas…. Mikołaj, który wręczył uczestnikom drobne upominki oraz nagrodził tych, którzy wzięli udział w Konkursie na List do św. Mikołaja. Listy napisały następujące osoby: Gabriela Rusek i Zuzanna Burzyńska z kl, IV, Katarzyna Kiraga i Kamila Hyży z kl. Va oraz Ilona Maciejewska z kl. VI.

Mimo że była to pora spania, tylko nieliczni wpadli w objęcia Morfeusza, inni natomiast doszli do wniosku, że nie warto tracić czasu na sen, bo tyle się działo.Rankiem zmęczenie dawało się wszystkim we znaki, a trzeba było przygotować śniadanie i posprzątać. Dobrze , że wstawał nowy dzień, który był dniem wolnym od nauki.

Dziękujemy Samorządowi Uczniowskiemu i p. Justynie Hyży za zorganizowanie szkolnej imprezy. Mamy nadzieję, że jeszcze wiele razy zaskoczą nas swoimi pomysłami .