You are currently viewing Wygraliśmy międzygminne rozgrywki siatkarskie w Pionkach.

Wygraliśmy międzygminne rozgrywki siatkarskie w Pionkach.

mikolajkowy turniej pilki siatkowej  3We wtorek, dn. 12.02.2013r. drużyna siatkarska z naszej szkoły w składzie: Jakub Dąbrowski, Szczepan Gębczyk, Maciej Sikorski, Bartłomiej Iwański, Przemysław Brodowski, Bartosz Luty, Damian Kiraga, Albert Amanowicz, Norbert Luty, Kuba Kiraga, Karol Szeliga, Michał Wróbel, Artur Kostecki z p. Łukaszem Wrochną wzięła udział w Międzygminnych Zawodach Piłki Siatkowej w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Pionkach. Oprócz naszych zawodników przybyły drużyny z PG1 w Pionkach, Gózdu i Myśliszewic. W pierwszym spotkaniu nasi chłopcy łatwo poradzili sobie z gimnazjum z Myśliszewic, wygrywając 2:0 (15:7, 15:5).
   Drugi mecz z Gozdem był nieco trudniejszy, lecz nasi uczniowie zakończyli go sukcesem, wygrywając 2:0 (15:12, 15:8). Trzecie spotkanie z PG1 w Pionkach było bardzo nerwowe dla naszych siatkarzy. W pierwszym secie wygrali przewagą 9 punktów, drugi set niestety przegrali, ale w trzecim się zrehabilitowali. Spotkanie z PG1 ostatecznie zakończyło się zwycięstwem naszej drużyny. Wygrali 2:1 ( 15:6, 14:16, 15:9). Dzięki tym trzem wygranym meczom siatkarze już 14.02.2013r. jadą na Finał Powiatu do Wolanowa. Życzymy sukcesów. Trzymamy mocno kciuki za nasza reprezentację.