You are currently viewing Wycieczka do parku rozrywki Sabat Krajno.

Wycieczka do parku rozrywki Sabat Krajno.

10 czerwca 2019r. uczniowie klasy IVa,b wraz z wychowawcami wybrali się na wycieczkę do Parku  Rozrywki Sabat Krajno, który znajduje się u stóp najwyższego szczytu Gór Świętokrzyskich – Łysicy. Pierwszym punktem naszej wizyty był park linowy, w którym uczniowie mogli sprawdzić swoje umiejętności zręcznościowe. Bardzo duże wrażenie wśród dzieci wywarł pobyt w kinie 6D,  w którym film mogły poczuć wszystkimi zmysłami.  Następnie udaliśmy się do Alei Miniatur.  Dzieci miały okazję podziwiać miniatury najsławniejszych cudów architektonicznych  m.in.: Bazylikę św. Piotra,  Akropol, Koloseum, Krzywą Wieżę w Pizie, Statuę Wolności, Mur Chiński, i wiele innych budowli.

Kolejnym punktem naszego pobytu był Lunapark, gdzie czekało na nas wiele atrakcji np.: Zorbing, Eurobungee, Autodroom, karuzela Crazy Yacht, Stacja Kosmiczna, Łódeczki czy Dmuchańce.

To miejsce gwarantowało doskonałą i niezwykłą zabawę.

Wspaniała pogoda, mnóstwo pozytywnych wrażeń sprawiły, iż pobyt w tym miejscu będzie mile wspominany.