Wybory samorządu uczniowskiego w gimnazjum 2013/14

W dniu 3 października w Publicznym Gimnazjum odbyły się wybory do samorządu szkolnego. Kandydatury zgłosiło czworo uczniów, Klaudia Wójcik, Magdalena Siczek, Karol Szeliga i Filip Szulc.

Na sali gimnastycznej zgromadzili się wszyscy uczniowie, opiekunowie samorządu szkolnego i zaproszona pani dyrektor Lidia Połeć. Od poniedziałku (30 września) kandydaci prezentowali swoje programy wyborcze na plakatach rozwieszonych w szkole. Tuż przed głosowaniem, jeszcze raz przedstawili swoje pomysły na rok szkolny 2013/2014, po czym odpowiadali na zadawane przez uczniów pytania. Następnie, w głosowaniu tajnym,  w których uczestniczyli wszyscy uczniowie Publicznego Gimnazjum w Jedlni, został wyłoniony samorząd. Zaraz po głosowaniu  przeprowadzono sondaż, według którego wygrałaby Klaudia Wójcik, drugie miejsce zająłby Karol Szeliga, trzecie Magdalena Siczek, a czwarte Filip Szulc.

Wyniki sondażu odzwierciedlały prawdę:

Samorząd szkolny w roku 2013/2014 w Publicznym Gimnazjum w Jedlni:

Przewodnicząca: Klaudia Wójcik

Zastępca: Karol Szeliga

Skarbnik: Magdalena Siczek

Sekretarz: Filip Szulc

Życzymy sukcesów w pracy i zrealizowania wszystkich pomysłów.

Tekst: Olga Wróbel.  Zdjęcia: Artur Kostecki

Więcej zdjęć jest dostępnych w galerii – klik.