You are currently viewing Wybory do samorządu szkolnego

Wybory do samorządu szkolnego

    SamorządW piątek, 25-tego września w naszej szkole odbyły się wybory do samorządu szkolnego. Na długiej przerwie wszyscy uczniowie spotkali się na sali gimnastycznej, aby wysłuchać planu wyborczego sześciorga kandydatów: Dominiki Kwiatkowskiej, Julii Walachni, Mileny Połosy, Olgi Wróbel, Dawida Bieńkowskiego i Jakuba Iwańskiego.
   Wszyscy kandydaci zaprezentowali się całkiem ciekawie, a ich programy były nie tylko atrakcyjne dla uczniów, ale również bardzo przydatne. Pojawiły się propozycje wprowadzenia uczniowskiego wolontariatu w schroniskach czy kontynuacji szczęśliwego numerka. Oczywiście obiecywali także dużo dyskotek i zabaw. Oprócz przemówień jeden z kandydatów zaprezentował się śpiewając piosenkę, tym samym zwracając na siebie dużą uwagę.
   Konkurencja była duża, a głosy podzielone, ale po przeliczeniu karteczek z nazwiskami skład samorządu przedstawia się następująco:
Olga Wróbel – przewodnicząca
Dominika Kwiatkowska – zastępca przewodniczącej
Dawid Bieńkowski – skarbnik
Julia Walachnia – sekretarz
Mamy nadzieję, że spełnią oni swoje obietnice, a także życzymy im godnego reprezentowania szkoły. Oby ten rok szkolny dzięki nim był pełen pozytywnych zmian!

Tekst: Wiktoria Sito