You are currently viewing „Wielkanocna parada ozdób świątecznych” – rozstrzygnięcie konkursu.

„Wielkanocna parada ozdób świątecznych” – rozstrzygnięcie konkursu.

Dnia 12 kwietnia 2022r. nastąpiło w naszej szkole rozstrzygnięcie konkursu ”Ozdoba wielkanocna” przeznaczonego  dla  uczniów klas 2 i 3a. zorganizowanego przez p. Bożenę Kiragę i p. Bernardę Wasiak.

W konkursie brało udział 16 uczniów. Ozdoby były bardzo piękne, okazałe i niezwykle ciekawie wykonane. Pomysłowość rodziców i dzieci była ogromna. Wśród kolorowych prac znalazły się wykonane z siana, ze styropianu. Formy zdobień świadczyły o bogatej wyobraźni ich autorów. Konkurs angażował, zarówno dzieci, jak i rodziców, aby w ten przedświąteczny czas poczuły wspólnotę i radość z tych najważniejszych świąt w roku. Komisja dokonująca wyboru tych „najpiękniejszych” miała nie lada problem. W wyniku jej obrad wszystkie prace zostały nagrodzone.

Wszystkim uczestnikom konkursu wręczone zostały dyplomy. Gratulujemy twórczej inwencji i pomysłowości oraz dziękujemy za udział w konkursie oraz zaangażowanie.

Tekst: Bożena Kiraga, Bernarda Wasiak.

Zdjęcia: Przemysław Mróz.