You are currently viewing ,,Święta, Święta, Święta czas kolędowania; Święta, Święta, Święta narodziny Pana’’.

Okres Bożego Narodzenia to czas radosnego nie tylko świętowania – kolędowania, łamania się opłatkiem i składania sobie życzeń, ale również czas przedstawień ukazujących wydarzenia z Betlejem, zwane ,,Jasełkami’’. Podtrzymując piękną tradycję naszych dziadków uczniowie klasy I a, III a, III b pod kierunkiem p. Bożeny Kiragi, p. Bernardy Wasiak i p. Moniki Dąbrowskiej przygotowały 13 grudnia 2019r. przedstawienie bożonarodzeniowe pt. ,,Jest taki dzień…’’ swoim rodzicom oraz młodszym kolegom i koleżankom. Jasełka w wykonaniu dzieci wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój. Niejednej osobie zakręciła się łza w oku…Piękny śpiew pastorałek i piosenek świątecznych uświadomił wszystkim i przypomniał o tym, że Święta Bożego Narodzenia są już bardzo blisko. Występ był niezwykłym przeżyciem zarówno dla aktorów, uczniów jak i zaproszonych rodziców.

Tekst: Bernarda Wasiak

Zdjęcia: Daniel Zasada