You are currently viewing Spotkania z ciekawymi ludźmi c.d

Spotkania z ciekawymi ludźmi c.d

Zdjęcie0026 720x960W ramach cyklu spotkań z ciekawymi lu

dźmi 31 marca 2014r. nasza szkołę ponownie odwiedziła pani Beata Trzpil-Zwierzyk – biolog z jednej z radomskich uczelni wyższych. Zajęcia były doskonałą okazją do zapoznania się z wiadomościami z zakresu anatomii i funkcjonowania organizmu człowieka. Dzieci dowiedziały się gdzie się znajdują,  jak wyglądają i czemu służą podstawowe narządy wewnętrzne takie jak mózg, serce, płuca, wątroba i nerki. Zdjęcie0028 720x960Każdy z organów można było wyjąć  z modelu anatomicznego  i bezpośrednio zapoznać się z jego budową.

Zdjęcie0030 720x960Spotkanie wywarło na uczniach duże wrażenie. Ciepłe podejście pani Beaty do dzieci, ciekawa tematyka spotkania, profesjonalny i jasny przekaz to miłe atuty naszego gościa. Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie.