Śmieszna przerwa

   22 października w naszej szkole samorząd uczniowski urządził krótki konkurs, aby urozmaicić przerwę gimnazjalistom. Z każdej klasy wybrano reprezentację składającą się z jednego chłopaka i trzech dziewczyn.

   Na pierwszej przerwie chłopcy jedli ptysia, jednak, aby to nie było banalne zadanie, dla utrudnienia mieli zawiązane z tyłu ręce. Wszyscy w głos śmiali się ze sposobów radzenia sobie z zadaniem.

Jednak rezultat konkurencji był jeszcze bardziej zabawny, ponieważ każdy z uczestników był ubrudzony kremem od czubka nosa aż po koniec brody. W tej konkurencji zwyciężył Mateusz Sot z klasy IIIA.

   Na następnej przerwie mogły się popisać dziewczyny. Dla każdej trzyosobowej drużyny zostały przydzielone dwie rolki papieru toaletowego.

Jedna dziewczyna stała wyprostowana, podczas gdy dwie pozostałe owijałyją jak „mumię”. Do tej konkurencji zaprosiliśmy jury złożone z: p. Justyny Mich, p. Agnieszki Wróbel i p. Roberta Lubczyńskiego, które oceniło,która drużyna stworzyła najlepszą „mumię”. Wygrał zespół z klasy IIIA w składzie: Natalia Kryczka, Mielna Kuczkowska i Katarzyna Jemioł.

Wszyscy świetnie się bawili, a samorząd uczniowski obiecał, że taką „śmieszno-sportową przerwę” zorganizuje jeszcze nieraz.

Tekst: Olga Wróbel

Zdjęcia:Adrianna Machnio

Galeria zdjęć – klik