You are currently viewing Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Drodzy Rodzice i Uczniowie

Czas wakacji nieubłaganie dobiega końca i już niebawem spotkamy się w murach szkoły. Niestety nie będzie to spotkanie do jakiego już się przyzwyczailiście. Z uwagi na istniejące zagrożenie epidemiologiczne oraz trwającą przebudowę szkoły nie będziemy mogli uroczyście zainaugurować roku szkolnego 2020/2021.

1 września 2020 r. tradycyjnie o godz. 8:00 w Kościele parafialnym odprawiona zostanie Msza Święta, na którą zapraszają Ksiądz Proboszcz wraz z Księdzem Wikariuszem. Następnie wg harmonogramu przedstawionego poniżej odbędą się spotkania grup klasowych w wychowawcami. Wychowawcy będą czekać na Was na placu szkolnym przed budynkiem szkoły, a następnie przejdziecie wraz z nim do wyznaczonych sal.

Godzina 9:00
Oddział 0A – Aneta Wojdat
Klasa 2A – Monika Dąbrowska
Klasa 4A – Dorota Błazik
Klasa 8B – Marta Rusek

Godzina 9:10
Oddział 0B – Jolanta Gałecka
Klasa 2B – Aleksandra Siewierska
Klasa 3A – Iwona Droździkowska
Klasa 7A – Monika Błędowska

Godzina 9:20
Oddział 0C – Katarzyna Pawłowska
Klasa 1 – Bernarda Wasiak
Klasa 3B – Kiraga Bożena
Klasa 5 – Łukasz Wrochna

Godzina 9:30
Klasa 4B – Agnieszka Wróbel
Klasa 6A – Małgorzata Wrona
Klasa 6B – Robert Lubczyński
Klasa 7B – Justyna Hyży
Klasa 8A – Małgorzata Gonciarz

Po zakończonych spotkaniach wychowawcy wyprowadzą dzieci na plac szkolny i opiekunowie będą mogli je odebrać.

Drodzy Rodzice zgodnie z zaleceniami MEN, MZ i GIS budynek szkoły będzie zamknięty dla osób trzecich, na jego terenie będą mogli przebywać jedynie pracownicy szkoły oraz dzieci i uczniowie. Dla opiekunów odprowadzających dzieci  i odbierających je ze szkoły wyznaczona została strefa wspólna. Tylko w tej strefie będziecie mogli przebywać. Uprzejmie proszę również o zapoznanie się z procedurami bezpieczeństwa obowiązującymi w szkole. Odnośnik do tych procedur znajduje się na stronie głównej w Koronawirus – Aktualności. Można się również z nimi zapoznać klikając na ten link: procedury bezpieczeństwa

(-) Amanowicz Grzegorz
Dyrektor PSP w Jedlni