You are currently viewing Rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016

Rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016

Rozpoczęcie roku szkolnego 00091 września o godzinie 8:00 licznie zgromadzeni uczniowie, ich rodzice oraz nauczyciele uczestniczyli we mszy świętej na rozpoczęcie roku szkolnego.

Następnie wszyscy przeszli do szkoły i zgromadzili się na placu. Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu „Hymnu państwowego” głos zabrała pani dyrektor Lidia Połeć.

Szczególnie ciepło powitała uczniów, którzy po raz pierwszy przekraczają progi szkoły oraz gimnazjalistów przybyłych ze szkół w Jaroszkach i Augustowie.

Przedstawiła organizację roku szkolnego 2015/2016 życząc uczniom powodzenia i sukcesów w nowym roku.

Pierwszy września to także rocznica wybuchu II wojny światowej.Uczennica klasy IIIA Olga Wróbel odczytała krótki tekst upamietniający te wydarzenia. Na zakończenie uczniowie spotkali się z wychowawcami.

Rozpoczęcie roku szkolnego 0012Rozpoczęcie roku szkolnego 0013Rozpoczęcie roku szkolnego 0007