You are currently viewing Rozpoczęcie roku szkolnego 2012/13

Rozpoczęcie roku szkolnego 2012/13

rozpoczcie roku szkolnego  2Po dwumiesięcznej przerwie dnia 3 września 2012 roku o godz. 9:15 w naszej szkole odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2012/2013.Ceremonię rozpoczęcia roku szkolnego poprzedziła uroczysta msza o godz. 8:00. Pani dyrektor Lidia Połeć ciepło i serdecznie powitała uczniów, nauczycieli i rodziców z okazji nowego roku szkolnego, życząc wszystkim dużo zapału do pracy, wytrwałości, optymizmu i uśmiechu na co dzień. Zapoznała klasy z przydziałem wychowawstw . Nowy rok szkolny będzie zapewne rokiem podejmowania nowych wyzwań oraz kontynuacji dotychczasowych zadań.      Na zakończenie wszyscy udali się do przydzielonych sal, gdzie wychowawcy zapoznali uczniów z tegorocznym planem zajęć lekcyjnych.

rozpoczcie roku szkolnego  13rozpoczcie roku szkolnego  10rozpoczcie roku szkolnego  16rozpoczcie roku szkolnego  18rozpoczcie roku szkolnego  20rozpoczcie roku szkolnego  23