You are currently viewing Rekrutacja 2020/2021 – Informacja o sposobie składania wniosków

Rekrutacja 2020/2021 – Informacja o sposobie składania wniosków

Drodzy Rodzice

W celu ograniczenia ryzyka zakażenia się koronawirusem SARS-CoV-2 (COVID-19) począwszy od dnia 01.04.2020 r. dopuszczalne jest składanie wniosków w ramach rekrutacji do pierwszej klasy i oddziałów przedszkolnych Publicznej Szkoły Podstawowej w Jedlni na rok szkolny 2020/2021 w formie elektronicznej na skrzynkę poczty szkoły tj. poczta@jedlnia.edu.pl. Możliwe jest przesyłanie jako załącznika do wiadomości wypełnionego komputerowo wniosku, skanu lub zdjęcia wniosku wypełnionego ręcznie, a w sytuacji gdy minie zagrożenie uzupełnienie tejże dokumentacji w formie papierowej.
Ponadto, od dnia 02.04.2020 roku w godz. 9:00 – 12:00 papierowe wnioski będą do pobrania na terenie szkoły (przed wejściem do szkoły), wypełnione wnioski natomiast będzie można złożyć w urnie wystawionej przed wejściem do szkoły.

Poniżej znajdują się wnioski w formie edytowalnej do wypełnienia na komputerze formatach:
MS Word
Wniosek – oddział przedszkolny
Wniosek – o przyjęcie do klasy pierwszej
Zgłoszenie ucznia do klasy pierwszej
OpenOffice
Wniosek – oddział przedszkolny
Wniosek – o przyjęcie do klasy pierwszej
Zgłoszenie ucznia do klasy pierwszej

W przypadku pytań, proszę się kontaktować z dyrektorem szkoły poprzez pocztę elektroniczną amanowicz.grzegorz@jedlnia.edu.pl, telefonicznie: 665 595 502

(-) Amanowicz Grzegorz
dyrektor PSP W Jedlni