You are currently viewing Podaruj uśmiech – akcja „Szlachetna Paczka”

Podaruj uśmiech – akcja „Szlachetna Paczka”

Nasza szkoła już po raz kolejny przyłącza się do akcji „Szlachetna Paczka”. Tak, jak w poprzednim roku, tak i w tym zbiórką zajęli się wolontariusze i opiekunowie Szkolnego Klubu Młodzieżowego Wolontariatu.

Dzięki życzliwości, otwartym sercom i udzielonemu wsparciu udało się nam zebrać potrzebne rodzinie produkty żywnościowe, środki czystości i niezbędne sprzęty AGD.

Finał ogólnopolskiej akcji miał miejsce 7-8 grudnia 2019 roku, przekazaliśmy paczki do magazynu w Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach.

Dziękujemy Nauczycielom, Rodzicom, Pracownikom Szkoły, Uczniom oraz sponsorom: p. Marcinowi Gadalskiemu, p. Konradowi Fili i p. Jackowi Fili za pomoc w realizacji przedsięwzięcia.

Cieszymy się, że tak wiele osób z naszej społeczności szkolnej jest wrażliwych na potrzeby innych ludzi. Możemy przytoczyć słowa Jana Pawła II: „Człowiek jest tyle wart, na ile może pomóc drugiemu człowiekowi.”