You are currently viewing Piknik integracyjny klasy VIIA

Piknik integracyjny klasy VIIA

Wrześniowa aura zachęca do aktywności ruchowej i zabaw na świeżym powietrzu. Wiemy, że takie aktywności wspomagają rozwój organizmu, odprężają, dają radość. Korzystając z dobrodziejstw pogody, uczniowie klasy 7a i dzieci z oddziału 0a, wybrali się w środę, 16 września, na piknik. Zaopatrzeni w piłki, skakanki, worki, chustę animacyjną i inne akcesoria sportowe, spędzili cztery godziny na boisku szkolnym.
A że przebywanie na świeżym powietrzu zaostrza apetyt, był więc czas nie tylko na zabawę, ale i wspólny posiłek. Dziewczynki z klasy 7a zadbały o słodki poczęstunek i tym samym rozpoczęliśmy już świętowanie Dnia Chłopaka. Było „sto lat” i torcik czekoladowy z fontannami. Natomiast rodzice pomyśleli o bardziej konkretnym posiłku – przywieźli nam pizzę.
Na potrzeby pikniku zawiązał się nieformalny klub animatorek:), który wspierał wychowawcę oddziału 0a, organizując zabawy najmłodszym.
Cieszymy się, że mogliśmy wspólnie spędzić czas.
Spotkała nas też miła niespodzianka, bowiem odwiedzili nas przedstawiciele KRUS-u i wręczyli Alanowi Burzyńskiemu nagrodę za zdobycie pierwszego miejsca w konkursie plastycznym.
Tekst: Monika Błędowska.