OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL PIOSENKI Z CZARNEGO KRĄŻKA

W dniu 15 kwietnia 2016 r od godz. 10.00 odbędą się przesłuchania konkursowe. W dniu 16 kwietnia 2016 r o godz. 16.00 zostaną ogłoszone wyniki konkursu oraz odbędzie się koncert laureatów z udziałem Patrona Honorowego – Andrzeja Piasecznego.

Udział wezmą uczniowie z Publicznego Zespołu Szkół w Jedlni. W kategorii szkoły gimnazjalne: Zuzanna Potacka , Paulina Stankiewicz, Kacper Hyży, Magdalena Jaroszek, Kinga Siczek, Dominika Jaroszek.

W kategorii szkół podstawowych : Maja Przerwa kl. VI. W dniu 15 kwietnia o godzinie 10 uczniowie wezmą udział w przesłuchaniach pod opieką n-lki Krystyna Waszczyk natomiast w dniu 16 kwietnia( sobota) na godzinę 16.00 serdecznie zapraszamy Rodziców uczniów, którzy biorą udział w festiwalu na ogłoszenie wyników konkursu oraz koncert laureatów z udziałem Patrona Honorowego – Andrzeja Piasecznego.

Opiekun uczniów: Krystyna Waszczyk

Tekst: Krystyna Waszczyk