Niezapomniana noc

   

   W piątek 6 grudnia o godzinie 19.30 do szkoły zapukała młodzież gimnazjum. Rozpoczął się Nocny Maraton Filmowy. Został on zorganizowany przez samorząd szkolny gimnazjum z pomocą opiekunów samorządu. Na tę noc przybyła prawie połowa wszystkich uczniów naszego gimnazjum w Jedlni. Niektórzy uczniowie myśleli, że będzie to tylko oglądanie filmów, lecz zostali mile zaskoczeni. Zabawa była fantastyczna. Nie tylko oglądaliśmy filmy, ale też graliśmy w różne gry, bawiliśmy się, jedliśmy przepyszne ciasta i pizzę. Duża sala gimnastyczna zamieniła się w ogromną sypialnianą salę kinową, każdy leżał na materacu i oglądał ciekawy film. Obejrzeliśmy horror, komedię, film science-fiction, a także film akcji. Przewodnicząca samorządu zaplanowała różne konkurencje, w których można było wygrać słodkie nagrody. W sali nr 8 na konsoli playstation można było zagrać w różne gry. Przez całą noc mogliśmy popijać kawkę i gorącą herbatkę z cytrynką, którą sami sobie robiliśmy. Oczywiście, aby było jak w kinie, nie mogło zabraknąć popcornu. Na śniadanie mogliśmy zjeść tosty, jogurty i pyszne, zdrowe kanapki. Całą noc czuwali nad nami nauczyciele: ks. Bochniak, p. Lubczyński, p. Sałbut, p. Wrochna i p. Wróbel.
Pod koniec maratonu uczniowie podziękowali pani dyrektor za wyrażenie zgody na to niezwykłe spotkanie, nauczycielom czuwającym nad nimi podczas nocy i głównej organizatorce – przewodniczącej samorządu szkolnego Klaudii Wójcik.
Rankiem uczniowie – choć zmęczeni, ale uśmiechnięci, wychodzili ze szkoły. Wszyscy, nawet nauczyciele myślą, że jeszcze nie raz powtórzymy takie przedsięwzięcie, może nawet ,,Nocny Maraton Filmowy” przejdzie w naszej szkole do tradycji.

Tekst: Olga Wróbel

Galeria zdjęć – cz.1

Galeria zdjęć – cz.2

Galeria zdjęć – cz.3