,,Na szlaku kapliczek”

     

    W środę 22 stycznia odbyło się rozdanie nagród za udział w projekcie pt. ,,Na szlaku kapliczek”. Z naszej szkoły brało w nim udział 7 osób.
Uczniowie pod kierownictwem p. Teresy Bachanek i p. Roberta Lubczyńskiego przygotowali prezentację multimedialną, opowiadanie, makietę kapliczki, plakat i rysunek. Prezentację multimedialną i makietę przygotowali Joanna Sułek, Joanna Maciejewska, Jadwiga Maciejczyk i Rafał Rospendowski. Opowiadanie napisała Olga Wróbel, natomiast plakat i rysunek wykonała również Joanna Maciejewska. Ponadto Kamil Rydz, Joanna Sułek i Magdalena Widerska zaśpiewali piękne pieśni Maryjne.
O godz. 11 w Gminnej Bibliotece Publicznej im. ks. Józefa Gackiego, uczniowie prezentowali swoje prace. Na początku głos zabrała p. Wanda Karwicka i powitała wszystkich gości i uczestników. Następnie autorka albumu ,,Na szlaku kapliczek” p. Danuta Szegda-Pestka przybliżyła treść albumu i podziękowała za zaangażowanie w ten projekt. Każdy uczestnik otrzymał nagrodę. Po gali wszyscy zebrani byli zaproszeni na ciepłą herbatę i pyszne ciasto.

 

Tekst: Olga Wróbel

Zdjęcia: Kornelia Molenda, Maja Siczek.

Galeria zdjęć – klik.