You are currently viewing Gminne eliminacje OTWP pod hasłem „Młodzież Zapobiega Pożarom”

Gminne eliminacje OTWP pod hasłem „Młodzież Zapobiega Pożarom”

otwp 2016W dniu 22 marca 2016 roku w Publicznej Szkole Podstawowej w Laskach odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież Zapobiega Pożarom”.
Eliminacje odbyły się w dwóch kategoriach wiekowych i składały się z dwóch teapów: pisemnego i ustnego.

Naszą szkołę reprezentowała drużyna gimnazjum w składzie: Dominika Jaroszek, Kinga Siczek i Mikołaj Pionka. Do etapu pisemnego przystąpili wszyscy uczniowie, ale do drugiej części zakwalifikowali się jedynie najlepsi, ci którzy uzyskali największą liczbę punktów w pierwszym etapie. Wśród nich znalazły się Dominika Jaroszek i Kinga Siczek, które zajęły odpowiednio trzecie i czwarte miejsce promiujące je do reprezentowania gminy na powiatowych eliminacjach OTWP.

Równolegle do konkursu wiedzy organizowany był konkurs plastyczny o tym samym tytule. Prace swe nadasłali uczniowie wszystkich szkół w gminie. Wsród tych prac znalazła się również praca Moniki Kamińskiej – uczennicy klasy IIGA. Praca ta według jury okazała się najlepszą w III kategorii wiekowej (gimnazjum) i przesłana zostanie do etapu powiatowego.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach