You are currently viewing Międzygminny Turniej Tenisa Stołowego – gimnazjum

Międzygminny Turniej Tenisa Stołowego – gimnazjum

Turniej tenisa stolowego-01W dniu 08.03.2012 r. w nasza szkoła po raz trzeci była gospodarzem Międzygminnego Turnieju Tenisa Stołowego dla uczniów gimnazjum w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Do turnieju zgłosiły się zwycięskie drużyny z etapów gminnych tj. Jedlnia Letnisko ( dziewczyny i chłopcy), Myśliszewice (chłopcy), Natolin (dziewczyny), Suskowola ( dziewczyny i chłopcy) oraz gospodarz Jedlnia (dziewczyny i chłopcy).

Po emocjonujących i wyrównanych meczach w kategorii dziewcząt najlepsze okazały się uczennice z PG w Suskowoli, na drugim miejscu swoje zmagania zakończyły uczennice z PG Jedlnia w składzie: Anna Jaroszek oraz Klaudia Zawadzka,rezerwa: Joanna Amanowicz trzecie miejsce przypadło uczennicom z PG w Jedlni Letnisko, a czwarte drużynie z PG w Natolinie.

Po rozgrywkach dziewcząt swoje zmagania rozpoczęli chłopcy, którzy rozgrywali mecze według klucza „każdy z każdym”. Po trzech godzinach gry zostali wyłonieni zwycięzcy:

I miejsce –Jedlnia ( Patryk Stankiewicz, Bartosz Jaroszek, rezerwa: Przemysław Mąkosa)

II miejsce – Suskowola

III miejsce – Myśliszewice

IV miejsce – Jedlnia Letnisko

Na zakończenie zawodów Pani dyrektor Lidia Połeć podsumowała rozgrywki, wręczyła dyplomy, pogratulowała zwycięzcom oraz życzyła dalszych sukcesów na kolejnych etapach zawodów.

Nasi tenisiści zarówno chłopcy jak i dziewczęta zakwalifikowali się do Finału Powiatu, który odbędzie się 14.03.2012 r. w Jedlińsku.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.