Mam talent

Dnia 27 października (czwartek) w naszym gimnazjum odbyła się impreza szkolna ‘Mam Talent’ z okazji Halloween. Została zorganizowana przez Samorząd Szkolny i poprowadzona przez Konrada Rajchla i Anię Filę.

W imprezie mogli wziąć udział wszyscy ochotnicy z klas gimnazjalnych I-III. Występy były oceniane przez jury, w którego skład wchodziło dwoje nauczycieli: p. Justyna Kowalczyk, p. Robert Lubczyński oraz członkowie Samorządu Uczniowskiego: Paulina Tarnowska i Joanna Amanowicz.

Udział wzięło 28 osób, w tym 7 zespołów i 6 występów solowych. Wyniki zostały ogłoszone następnego dnia, w piątek. Oto lista zwycięzców i nagrodzonych:

I miejsce:

-IIIGC (występ Agaty Mąkosy z Magdą Kowalczyk w skeczu ‘Krzyżówka’ oraz występ Igora Olewińskiego, który śpiewał piosenkę ‘Pomimo’ i występ Anastazji Mazur z Piotrkiem Gonciarzem i Łukaszem Rubą w balecie)

– IIIGB (występ Damiana Jordanowa, Bartka Cibora, Dominika Mroza, Kuby Kiragi i Konrada Rajchla w skeczu ‘Samochód’ oraz występ Oli Bierzgalskiej, która śpiewała)

II miejsce:

-IIGB (występ Pawła Morawskiego z Michałem Rębisiem w skeczu ‘Drzwi’)

– IGA ( występ Magdy Siczek, Kacpra Siczka, Artura Kosteckiego, Michała Wróbla, Krzyśka Ruska w skeczu ‘To idiotyczne’ oraz występ Michała Wróbla, Krzyśka Ruska, Karola Szeligi w grze na instrumentach dętych)

III miejsce:

– IIIGA (występ Agnieszki Woźniak w pokazie ‘Rozbijanie desek’ oraz artystyczny występ Michała Prygla)

– IIGA (występ Moniki Wasiak w recytacji wiersza własnego autorstwa oraz pokaz odbijania piłeczki tenisowej w wykonaniu Kuby Dąbrowskiego)

IV miejsce

-IGB (występ Kuby Pawłowskiego i Kacpra Witka w skeczu ‘Tofik’).

Gratulujemy wygranym i mamy nadzieję, że w przyszłym roku też wiele talentów będzie można zobaczyć na takiej imprezie.