Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do oddziałów przedszkolnych i pierwszej klasy Publicznej Szkoły Podstawowej w Jedlni

Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do oddziałów przedszkolnych i pierwszej klasy Publicznej Szkoły Podstawowej w Jedlni

Lista kandydatów zakwalifikowanych do oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2021/2022

1. Błazik Tomasz
2. Błazik Piotr
3. Bujała Jakub
4. Bujała Marcel
5. Bujała Lena
6. Buras Barbara
7. Cieślik Hanna
8. Dąbrowska Alicja
9. Dąbrowski Nikodem
10. Dąbrowski Antoni
11. Deja Jakub
12. Drela Oliwia
13. Drózd Julia
14. Gałek Oliwia
15. Golberg Inga
16. Gryz Alicja
17. Hyży Ksawery
18. Iwańska Lena
19. Jaroszek Miłosz
20. Kęska Antoni
21. Krakowiak Eliza
22. Krawiec Jan
23. Krok-Grzeszczyk Zofia
24. Kropidłowska Blanka Jagoda
25. Kuropieska Jakub Stanisław
26. Luty Stefan
27. Luty Zofia
28. Malinowski Adam
29. Matelski Borys
30. Matelski Wiktor
31. Miękus Jan
32. Mróz Alicja
33. Mróz Zuzanna
34. Napora Zuzanna
35. Piechurska Nadia
36. Piechurska Zofia
37. Pirchurski Mateusz
38. Płatos Jakub
39. Posłuszna Oliwia Roksana
40. Przewłoka Szymon
41. Puchniarz Zofia
42. Rudnikowski Tomasz Adam
43. Rybak Pola
44. Rybińska Julia
45. Siczek Dawid
46. Sot Kacper
47. Stępień Jakub
48. Stępień Hana
49. Sułek Lena
50. Szczepanowski Wojciech
51. Szczęsna Liliana
52. Sztyber Natalia
53. Tulikowski Ksawery
54. Warchoł Hanna
55. Warchoł Maja
56. Woźniak Emilia
57. Wójcik Franciszek
58. Wójtowicz Szymon
59. Wrochna Antonina
60. Wróbel Franciszek
61. Wróbel Kacper
62. Wrześniak Alesk
63. Zaczek Marcel
64. Zielonka Marcelina
65. Zielonka Aleksandra
66. Zych Maria
67. Żyła Julia

Brak kandydatów niezakwalifikowanych

Lista kandydatów zakwalifikowanych do pierwszej klasy Publicznej Szkoły Podstawowej im. Władysława Jagiełły w Jedlni na rok szkolny 2021/2022

1. Warchoł Zuzanna
2. Wrześniak Wiktoria Zofia
3. Blicharska Alicja
4. Wójcik Wojciech
5. Rudnikowski Sebastian Henryk
6. Gryz Filip
7. Kowalczyk Nela
8. Giermasińska Jowita
9. Sułek Łucja
10. Kowcza Kacper
11. Puchniarz Jan
12. Górski Dawid
13. Oleksak Natasza
14. Rajchel Antoni
15. Osiadły Bartłomiej
16. Zych Gabriela
17. Żyła Szymon
18. Kuropieska Lena Klaudia
19. Wojdat Wiktoria

Brak kandydatów niezakwalifikowanych