You are currently viewing “Lato pachnie wakacjami”. Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/19.

“Lato pachnie wakacjami”. Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/19.

Mszą świętą w kościele pod wezwaniem św. Mikołaja rozpoczęło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019.

Następnie w szkole podczas uroczystej akademii przygotowanej przez p. Małgorzatę Brodowską wraz uczniami klasy VII, pan dyrektor podziękował odchodzącym na zasłużoną emeryturę: p. Urszuli Róg, p. Urszuli Węgrzynowskiej, p. Annie Kowalskiej oraz p. Zofii Wróbel za wieloletnie zaangażowanie i pracę  na rzecz szkoły. A na kolejny etap życia złożył życzenia wielu łask Bożych i dobrego zdrowia.

Chwilę później p.dyrektor wraz z wychowawcami klas IV – VIII oraz III gimnazjum wręczył wyróżnionym uczniom  świadectwa, nagrody i dyplomy za wzorowe zachowanie i bardzo dobre wyniki w nauce.

Dzieci z klas I – III odebrały w salach z rąk wychowawców świadectwa z oceną opisową i pamiątkowe książki.

Wszystkim uczniom gratulujemy sukcesów oraz życzymy wesołych i bezpiecznych wakacji.

Galeria zdjęć – klik.