Kursy autobusu szkolnego od 26.10.2020 r.

Kursy autobusu szkolnego od 26.10.2020 r.

Drodzy Rodzice i Uczniowie

W związku z przejściem szkoły na nauczanie hybrydowe (klasy 0-3 stacjonarnie, klasy 4-8 zdalnie) uprzejmie informujemy, że od dnia 24 października do odwołania następuje zmiana w harmonogramie i trasie autobusu szkolnego. Jednocześnie informujemy, że opłaty za bilety na listopad dla uczniów klas 4-8 zostaną zwrócone lub zostaną przesunięte na poczet późniejszych przejazadów.

Harmonogram kursów autobusu szkolnego od  24 października 2020 r.

Pn. – Pt.   Pn. – Cz. Pt.
Trasa Odjazdy z miejsca zam. Trasa Odjazd ze szkoły Odjazd ze szkoły
Adolfin 07:55 Jedlnia 13:40 12:45
Sokoły 08:05 Brzeziny 13:45 12:50
Żdżary 08:10 Jedlnia Kol. 13:50 12:55
Kolonka 08:15 Zadobrze 14:00 13:05
Zadobrze 08:25 Kolonka 14:10 13:15
Jedlnia Kol. 08:35 Żdżary 14:20 13:25
Brzeziny 08.40 Sokoły 14:25 13:30
Jedlnia 08:45 Adolfin 14:35 13:40