You are currently viewing Konkurs pieśni i poezji patriotycznej

Konkurs pieśni i poezji patriotycznej

konkurs patriotyczny gim 34W dniach 12 i 15.03.2013r. odbył się po raz 10 Diecezjalny Konkurs Pieśni i Poezji Patriotycznej „Kocham moją Ojczyznę” który odbył się w Miejskim Ośrodku Kultury w Pionkach.

Nasi uczniowie ze szkoły podstawowej i gimnazjum w Jedlni zaprezentowali swoje zdolności wokalne i recytatorskie w pieśni , poezji i zdobyli nagrody i wyróżnienia.

Szkoła podstawowa – pieśń

Wiktor Lepa z „0b” zajął I miejsce i zakwalifikował się na wyższy szczebel , który

Odbędzie się w Wyższym Seminarium Duchowym w Radomiu.

Sito Natalia z klasy II otrzymała wyróżnienie.

Alicja Gębczyk z klasy IV otrzymała II miejsce.

Poezja

Wiktoria Domańska z klasy II otrzymała II miejsce.

Gimnazjum

Paulina Tarnowska z klasy III b wyśpiewała I miejsce i zakwalifikowała się do Radomia.

Sułek Joanna z klasy I a otrzymała II miejsce.

Natalia Stankiewicz z klasy I b otrzymała III miejsce.

Więcej zdjęć w galerii – klik .