You are currently viewing Jajo , jajko, jajeczko – Wielkanocny Konkurs Plastyczny

Jajo , jajko, jajeczko – Wielkanocny Konkurs Plastyczny

Konkurs wielkanocny-04W związku z nadchodzącymi Świętami Wielkanocnymi p. Bernarda Wasiak i p. Urszula Węgrzynowska ogłosiły i przeprowadziły dla klas 0-III szkoły podstawowej konkurs plastyczny o tematyce wielkanocnej.

W konkursie wzięło udział 48 uczniów. Wszystkie prace były bardzo piękne, okazałe i niezwykle ciekawie wykonane. Pomysłowość rodziców i dzieci była ogromna. Zdumiewała różnorodna technika i materiały użyte do wykonania ozdób wielkanocnych. Były prace wykonane z siana, ze styropianu, z masy solnej, makaronu, wycinanek.

Formy zdobień świadczyły o bogatej wyobraźni ich autorów. Konkurs angażował, zarówno dzieci, jak i rodziców, aby w ten przedświąteczny czas poczuły wspólnotę i radość z tych najważniejszych świąt w roku. Wspólne dzieła całej rodziny stały się piękną ozdobą szkolnego korytarza. Komisja dokonująca wyboru „najpiękniejszych prac” miała nie lada problem. Po bardzo burzliwej dyskusji zostali wyłonieni zwycięzcy:

I miejsce – Katarzyna Maślanka kl. IIA

Miłosz Grabowski  grupa 0B

Weronika Majewska grupa 0B

II miejsce – Kacper Warchoł grupa 0A

Martyna Lampe grupa 0B

Natalia Sito kl. I

Maja Przerwa kl. IIB

Natalia Prygiel kl. III

Julia Wrześniak kl. III

III miejsce – Wiktoria Domańska kl. I

Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie otrzymali pamiątkowe dyplomy, książeczki  i drobne wielkanocne upominki.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie i udział w konkursie.

Konkurs wielkanocny-02Konkurs wielkanocny-01 Konkurs wielkanocny-03