Dzień Nauczyciela 2015

   Jak co roku w naszej szkole jest taki szczególny dzień, w którym pamiętamy o naszych drogich nauczycielach. 14 października obchodzimy dzień Edukacji Narodowej, w którym dziękujemy za trud w wychowaniu dzieci
i młodzieży.

   W podziękowaniu uczniowie pod czujnym okiem p. Justyny Mich, p. Małgorzaty Brodowskiej i p. Roberta Lubczyńskiego przygotowali akademię, w której zawarte były nie tylko życzenia, ale też śmieszne scenki, które wywołały uśmiechu na twarzach widzów. Śmieszna wywiadówka pomogła odprężyć się nauczycielom i choć na chwilę zapomnieć  o trudach sprawdzania klasówek i wypracowań.

   W imieniu wszystkich uczniów Samorząd Uczniowski ze Szkoły Podstawowej i Gimnazjum złożył życzenia wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły dołączając do nich słodkie upominki w postaci słodkich tortów złożonych na ręce pani dyrektor.

   Jeszcze raz pragniemy życzyć Wam, drodzy nauczyciele przede wszystkim dużo zdrowia, abyście mieli dość siły, by radzić sobie z rozbrykaną klasą, uśmiechu na twarzy, aby nauka była dla nas przyjemnością, a nauczanie dla was radością.

Wciąż zbyt mało i nigdy zbyt wiele –
za to światło, co mroki rozjaśnia.
Dziękujemy Wam, Nauczyciele!

Tekst: Olga Wróbel

Zdjęcia: Zosia Bil, Zuzanna Drela, Adrianna Machnio, Patryk Połosa, Karolina Rusek

Galeria zdjęć – klik