Dzień Babci i Dziadka_2016

Babcia i Dziadziuś to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka. Pamiętając o Ich święcie uczniowie z klasy Ia pod kierunkiem wychowawczyni p Marty Kuli przygotowali uroczystą akademię. 27 stycznia licznie przybyli zaproszeni dziadkowie, jak również pani dyrektor szkoły Lidia Połeć.Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Wszyscy byli bardzo wzruszeni. Uczniowie cieszyli się, że mogą w tak odświętny sposób wyrazić swój szacunek dla babć i dziadków. Natomiast goście z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które tyle wysiłku włożyły w przygotowanie uroczystości. Po części artystycznej dzieci wręczyły upominki. Mamy przygotowały pyszne słodkości. Niech ten dzień pozostanie miłym wspomnieniem w pamięci trzech pokoleń, które spotkały się przy wspólnym stole….

Tekst: Marta Kula.

Zdjęcia: Marta Kula, Karolina Rusek.

Galeria zdjęć – klik