You are currently viewing DZIEŃ BABCI I DZIADKA W KLASIE IIIb PSP W JEDLNI

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W KLASIE IIIb PSP W JEDLNI

zdjęcie 5 2018aDnia 16 lutego 2018 roku o godzinie 10.00 odbyła się w naszej szkole uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka przygotowana przez uczniów klasy IIIb pod kierunkiem wychowawczyni p. Iwony Droździkowskiej. Zaproszeni goście zjawili się, by wziąć udział w obchodach tego święta.

W pięknie udekorowanej sali dzieci przedstawiły program artystyczny. Było to okolicznościowe przedstawienie związane ze świętem Babci i Dziadka. Goście mogli także sprawdzić się w różnych konkursach poprowadzonych przez uczniów. W trakcie uroczystości Babcie i Dziadkowie podziwiali swoje pociechy i ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod ich adresem.zdjęcie1 2018a

Następnie wnuki obdarowały swoich ukochanych gości upominkami przygotowanymi własnoręcznie. W przyjęciu gości pomogli rodzice, którzy przygotowali słodki poczęstunek. Był on okazją do rozmów, dzielenia się wrażeniami, a przede wszystkim umocnienia więzi rodzinnych i bliższego poznania się.
Tekst: Iwona Droździkowska