You are currently viewing „Dzieci w wirtualnej sieci” i „Nastolatki w wirtualnym tunelu” – broszury dla rodziców.

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

Dynamiczny rozwój mediów elektronicznych powoduje, że dostęp do nich dzieci i młodzieży staje się coraz łatwiejszy. Młodzi ludzie poświęcają wiele czasu sprawom sieci, komunikowania się za pomocą portali społecznościowych czy na korzystanie z różnego typu gier online – stąd zaniepokojenie nadmierną liczbą godzin spędzaną w świecie wirtualnym przez uczniów. Jest to problem coraz bardziej powszechny, dostrzegany również przez nauczycieli i pedagogów.

Fundacja Edukacji Zdrowotnej i Psychoterapii we współpracy z Fundacją Instytutu Wiedzy o Rodzinie i Społeczeństwie przygotowała dla Państwa broszury pt. „Dzieci w wirtualnej sieci” oraz „Nastolatki w wirtualnym tunelu”.

Poniżej zamieszczamy broszury.

„Dzieci w wirtualnej sieci” – pobierz.

„Nastolatki w wirtualnym tunelu” – pobierz.