BEZPIECZNI W SZKOLE, DOMU I NA ULICY

Uczniowie z kl. OA, OB, Ia, Ib, II, III  Publicznej Szkoły Podstawowej w Jedlni wraz z wychowawczyniami wzięli udział w spotkaniu z funkcjonariuszami Policji zorganizowanym na terenie szkoły. Prowadzona prelekcja dotyczyła bezpieczeństwa w szkole, w drodze do szkoły oraz przepisów prawa drogowego. Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze. Uczniowie nawiązali rozmowę z przedstawicielami Policji, przekonali się, że są to ludzie, którzy służą pomocą społeczeństwu. Na zakończenie uczniowie otrzymali elementy odblaskowe dla lepszej widoczności.

Dyrektor, nauczyciele oraz uczniowie składają podziękowanie za umożliwienie przeprowadzenia prelekcji przez oddelegowanych pracowników Komisariatu Policji w Pionkach.

Galeria – klik.