You are currently viewing „AKCJA- SEGREGACJA! 2 X WIĘCEJ, 2 X CZYŚCIEJ”

„AKCJA- SEGREGACJA! 2 X WIĘCEJ, 2 X CZYŚCIEJ”

20 września 2018 nasza szkoła już po raz kolejny wzięła udział w akcji “Sprzątanie świata”. W tegorocznej jubileuszowej 25 akcji zorganizowanej pod hasłem: „Akcja- segregacja! 2 x więcej, 2 x czyściej”, uczniowie klasy IVb, Vb i VIa wraz z wychowawcami, porządkowali tereny wzdłuż boiska wielofunkcyjnego i skweru Jagiełły w Jedlni. Zebrano wszelkiego rodzaju śmieci: papier, plastikowe butelki, odpady kartonowe i z tworzyw sztucznych.

Akcji towarzyszyły pogadanki w klasach na temat celowości tego typu przedsięwzięć oraz potrzeby segregacji odpadów i dbałości o środowisko. Młodzież z zapałem przystąpiła do porządkowania. Wszystkim nam bardzo zależy, aby nasza okolica była czysta i zadbana.

Następnym punktem programu był piknik integracyjny. Wszystkie dzieci żywo uczestniczyły w zabawach rekreacyjnych, których zwieńczeniem była przekąska z grilla.

[peg-gallery album=”http://picasaweb.google.com/data/feed/api/user/105597228932295714170/albumid/6603356138483471601?alt=rss&kind=photo” ]