You are currently viewing Akcja charytatywna  “Słoneczko dla Olusia”

Akcja charytatywna “Słoneczko dla Olusia”

Drodzy Uczniowie i Rodzice !

Wiemy, że macie ogromne serca 💕,  potraficie wspaniale działać i angażować się w działania społeczne i charytatywne, dlatego też prosimy Was o włączenie się do kolejnej akcji !!!

Potrzebna jest pilna pomoc finansowa dla Olusia, ponieważ nowotwór uderzył ponownie ze zdwojoną siłą. Rodzice  chłopca wykonali prywatnie badanie PET-MR. Płynna biopsja wykazała obecność komórek nowotworowych we krwi. Kolejne złe informacje to badania wykonane w CZD 19.01 i w kolejnych dniach. W szpitalu okazało się, że poziom AFP to już 440 j., jednak najgorsze przyszło w piątek 22 stycznia. Po wykonaniu TK jamy brzusznej i klatki piersiowej okazało się, że jest guz 8 mm na płucach . Zdecydowano o wdrożeniu od 23.01 bardzo agresywnej chemioterapii, składającej się z 4 toksycznych cytostatyków, które w zamierzeniu mają wybić wszystkie obecne komórki nowotworowe we krwi oraz guz. Po 1 cyklu, po 2 dniach, z kipiącego ponownie energią dziecka pozostał tylko cień… smutnego, niewinnego, małego chłopca.
Zadanie jakie wykonaliśmy polegało na zrobieniu zdjęć ze słoneczkiem, umieszczeniu ich w mediach społecznościowych, wpłacie minimum 10 złotych na rzecz Olusia i nominowaniu co najmniej 5 instytucji lub osób do dalszej akcji.
Swoją nominację do udziału w CHALLENGU #sloneczkodlaolusia kierujemy do:
Dlatego zwracamy się z ogromną prośba do wszystkich Państwa o mobilizację oraz wsparcie w walce o życie i zdrowie małego Olusia.
Poniżej link do wpłat:
Zachęcamy do wzięcia udziału i wpłatę na rzecz Olusia!
Wierzymy, ze wspólnie uda nam się pokonać chorobę i przywołać uśmiech na twarzy chłopczyka i jego bliskich! Do Dzieła !!!!