Drodzy Uczniowie i Rodzice!

10 stycznia 2022 roku w Garbatce- Letnisku został wmurowany kamień węgielny pod budowę nowoczesnej zawodowej Szkoły Drzewnej i Leśnej. Obiekty o standardach europejskich będą oddane do użytku w ciągu dwóch lat.
Nasza szkoła od 74 lat kształci w zawodach związanych z technologią drewna. Posiadamy Szkołę Branżową I Stopnia (w zawodach: stolarz, cieśla, tapicer, dekarz), Technikum Drzewne i Technikum Leśne, otwieramy nabór na nowy kierunek: technik architektury krajobrazu.
Nauczyciele i rodzice cieszą się wieloma sukcesami uczniów. To oni reprezentują polskie szkolnictwo zawodowe na europejskich mistrzostwach Euro Skills (Austria Graz). Grupa uczniów zakwalifikowała się do reprezentowania Polski na światowych mistrzostwach stolarskich World Skills Shanghai 2022.
Nasi uczniowie wyjeżdżają na praktyki zagraniczne do Chorwacji, Rumunii, Bułgarii, Niemiec, Belgii i Hiszpanii. Od wielu lat zdobywają laur pierwszeństwa i stają się laureatami prestiżowych konkursów ogólnopolskich rozstrzyganych na Międzynarodowych Targach Poznańskich.
Jesteśmy znani i szanowani w branży drzewnej, uczymy zawodu w pełni satysfakcjonującego, umożliwiającego godne życie.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną.
Wszelkie materiały i filmy związane ze szkołą zamieszczone są na stronie szkoły:

https://www.drzewna.com

i fanpage Zespół Szkół Drzewnych i Leśnych w Garbatce-Letnisku:

https://www.facebook.com/SzkolaDrzewna

Jeżeli chcecie zobaczyć szkołę, porozmawiać z nauczycielami i uczniami, dzwońcie do naszego sekretariatu (tel.48 621 00 47) aby umówić się na spotkanie.

 

Pozdrawiamy i zapraszamy,

nauczyciele i dyrekcja szkoły.