Finał SZLACHETNEJ PACZKI

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”
bł. Jan Paweł II

Powoli dobiega końca ogólnopolska akcja SZLACHETNA PACZKA, w którą zaangażowała się również nasza społeczność szkolna. Wspólnie przygotowaliśmy paczki dla wybranej przez nas rodziny. Cieszymy się, że udało nam się spakować do paczek wszystko to, co znajdowało się na liście potrzeb tej rodziny.

Dziękujemy również wszystkim tym, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się w NASZĄ SZLACHETNĄ PACZKĘ: przede wszystkim rodzicom, uczniom oraz nauczycielom.

Wierzymy, że rodzina, którą obdarujemy, będzie równie szczęśliwa jak My, bo udało nam się dokonać tak wielkiej rzeczy.

Jeszcze raz dziękujemy !!!

Organizatorzy Szlachetnej Paczki w Naszej Szkole: Małgorzata Brodowska, Robert Lubczyński, Justyna Mich.

Zdjęcia: Zuzanna Drela,Gabriela Maciejczyk Natalia Warchoł.