Inauguracja roku szkolnego 2013-14

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego to ważny dzień w życiu każdego ucznia, szczególnie dużo emocji ten dzień wywołuje u dzieci, które idą do szkoły po raz pierwszy. Po dwumiesięcznej przerwie wakacyjnej uczniowie rozpoczynają nowy rok szkolny 2013/2014 uroczystą mszą świętą w kościele.

Po skończonej mszy świętej uczniowie, rodzice i nauczyciele udali się do szkoły , by wziąć udział w dalszych uroczystościach szkolnych. Na początku wprowadzony został sztandar szkoły i odśpiewany hymn państwowy. Następnie pani dyrektor Lidia Połeć serdecznie powitała wszystkich obecnych oraz przedstawiła poszczególnych  nauczycieli i wychowawców klas jak i organizacje roku szkolnego 2013/2014.

W dalszej części pani dyrektor podziękowała pracownikom socjalnym za przygotowanie budynku szkoły do zajęć edukacyjno – wychowawczych. Na koniec swojego wystąpienia pani dyrektor złożyła życzenia dla uczniów, nauczycieli i rodziców w nowym roku szkolnym.

Życzymy wszystkim udanego roku szkolnego 2013/2014

Zdjęcia : Maja Siczek.

Więcej zdjęć w galerii – klik.