You are currently viewing „Wilk i zając”

„Wilk i zając”

Dnia 28 października 2019r., uczniowie klasy IIIa, IIIb oraz Ia wraz z wychowawczyniami, panią Bożeną Kiragą, Bernardą Wasiak oraz  Moniką Dąbrowską, wybrały się na wycieczkę do teatru w Radomiu, na spektakl pt. „Wilk i zając”.

Kiedy dotarliśmy na miejsce,  dzieci z wielką niecierpliwością czekały na rozpoczęcie spektaklu. Były zafascynowane miejscem, w którym się znajdowały. Ogromne wrażenie wywarła na nich sceneria. Nie mogły oderwać oczu od tego co działo się na deskach teatru. Całe przedstawienia przepełnione były humorystycznymi dialogami, scenkami oraz tańcem  i wesołą muzyką, na którą bardzo żywo reagowali mali odbiorcy. Spektakl spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem ze strony dzieci, wywołał wiele pozytywnych emocji i na pewno na długo pozostanie w ich pamięci.

Tekst i zdjęcia: Monika Dąbrowska