You are currently viewing 2024 Dzień Babci i Dziadka.

2024 Dzień Babci i Dziadka.

Babcie i Dziadkowie są bardzo ważnymi osobami w życiu małego dziecka. To oni rozpieszczają swoje wnuczęta, wysłuchują, gdy rodzice nie mają czasu, przytulają, gdy jest smutno.

Z okazji Święta Babci i Dziadka dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych wyraziły swoją miłość, wdzięczność i przywiązanie w pięknym programie artystycznym przygotowanym pod kierunkiem pań wychowawczyń.

13 lutego 2024 r. odbyła się uroczysta akademia, na którą zostali zaproszeni wspaniali goście – Babcie i Dziadkowie naszych milusińskich.

Występy przedszkolaków wywołały wiele pozytywnych emocji. Dziadkowie nie kryli wzruszenia i dumy z utalentowanych wnuków i nagrodzili ich gromkimi brawami. 

Wiele ciepłych słów do Seniorów skierowali obecni na uroczystość przedstawiciele władz gminy: Wójt Pan Mirosław Ziółek, Sekretarz Pani Katarzyna Konopska i Przewodniczący Rady Gminy Pan Dariusz Gonciarz. Gratulowali wspaniałych wnuków i życzyli wiele zdrowia i wszelkiej pomyślności.

Po części artystycznej goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców naszych przedszkolaków.

To był wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i wzruszeń. Dziękujemy gościom za przybycie, a rodzicom za pomoc w organizacji uroczystości.

Tekst: Aneta Wojdat.

Zdjęcia: Jakub Szczepanowski.

Galeria zdjęć – klik.