You are currently viewing Zabawa Karnawałowa w Szkole

Zabawa Karnawałowa w Szkole

Dnia 2 lutego 2024 roku uczniowie, rodzice oraz kadra nauczycielska naszej szkoły zgromadzili się na niezapomnianej zabawie karnawałowej, którą poprowadził Pan Łukasz Kęska. Atmosfera pełna radości i kolorów wypełniła korytarze i sale szkolne, tworząc niepowtarzalny klimat wspólnej zabawy i integracji.

Przygotowania do tego wyjątkowego wydarzenia trwały kilka dni. Uczniowie wraz z nauczycielami pracowali nad dekoracjami, kostiumami oraz organizacją różnorodnych atrakcji. Rodzice szykowali niespodzianki do sklepiku. 

Jednym z głównych punktów programu dla maluszków  była konkursowa parada w najbardziej oryginalnych, kreatywnych i zabawnych kostiumach. Dzieci starannie się przygotowały ,zaprezentowały się jako postaci z ulubionych filmów i książek, superbohaterowie oraz przedstawiciele różnych kultur i tradycji.

Podczas zabawy karnawałowej nie zabrakło także licznych atrakcji takich jak tańce animacyjne. 

Dźwięki ulubionej muzyki, efekty świetlne oraz radosna atmosfera sprawiły, że wszyscy mogli uwolnić się od codziennych trosk i po prostu bawić się.

Zabawa karnawałowa w naszej szkole okazała się doskonałą okazją do integracji społeczności szkolnej, momentem pełnym radości, uśmiechu i kreatywności. Wydarzenie to z pewnością pozostanie w pamięci uczestników.

Tekst: Aneta Wojdat

Galeria zdjęć – klik