You are currently viewing Warsztaty w Centrum Kreatywności Brick 4 Kidz w Radomiu.

Warsztaty w Centrum Kreatywności Brick 4 Kidz w Radomiu.

7 lutego 2024 r. uczniowie klasy pierwszej i  drugiej wzięli udział w warsztatach w Centrum Kreatywności Brick 4 Kidz w Radomiu, prowadzonych z wykorzystaniem doskonale im znanych klocków Lego.

Dzieci w skupieniu wg instrukcji budowały modele, które potem samodzielnie wprawiały w ruch. Właśnie ten efekt końcowy sprawił im najwięcej radości.  Także wykonały własnoręcznie mydełka w kształcie ludzika LEGO oraz miały okazję pobawić się najsłynniejszym  klockami na świecie! Była super zabawa!

Warsztaty te uczą twórczego myślenia i współdziałania w grupie. Łącząc zabawę z nauką dzieci nabyły umiejętności logicznego myślenia, pomysłowości, sprawności manualnej oraz wyobraźni przestrzennej. Każdy uczeń mógł się wykazać swoją twórczością, kreatywnością i samodzielnością.

To były niezwykle ciekawe, kreatywne, rozwijające koncentrację i myślenie zajęcia.

Organizatorzy: Kiraga Bożena, Wasiak Bernarda, Dąbrowska Monika.