You are currently viewing Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023.

“Wczoraj to już historia,

jutro to tajemnica.

Ale dziś to dar losu.

A dary są po to, żeby się nimi cieszyć.”

 

Po miesiącach wytężonej pracy, nadszedł czas na upragniony wypoczynek. O godzinie 9.15 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023.

Uczniowie, nauczyciele, rodzice, zaproszeni goście oraz cała społeczność szkolna zgromadzili się na hali sportowej, by uczcić ten wyjątkowy dzień.

Uroczystość rozpoczęła się akademią przygotowaną przez klasę siódmą, która następnie pożegnała Absolwentów oraz wręczyła im drobne upominki.

Po części artystycznej nastąpiło wręczenie świadectw, nagród oraz listów gratulacyjnych przez Dyrektora Szkoły Pana Grzegorza Amanowicza.

Dyrektor podziękował wszystkim za zaangażowanie oraz życzył beztroskich, ale przede wszystkim, bezpiecznych wakacji.

Drodzy Absolwenci!

To Wasz ostatni dzień w naszej szkole. Przed Wami nowe doświadczenia, wyzwania i, miejmy nadzieję, same sukcesy. To czas, kiedy musicie się zastanowić, kim jesteście i czego oczekujecie oraz w jaki sposób chcecie nadać sens swojemu życiu. Jeśli miałbym Wam dać radę, powiedziałbym, abyście nie czekali. Życia nie da się odłożyć na później, ani nie da się go przeżyć na zapas. Trzeba tu i teraz podejmować działania, które przybliżą Was do spełnienia marzeń. Pamiętajcie, że rozwój nigdy się nie kończy, składa się z mnóstwa etapów i  kiedy człowiek myśli, że osiągnął ostatni, otwiera się przed nim kolejny. To umiejętność odpowiednich wyborów decyduje o losie człowieka. Teraz stoicie przed takim wyborem. Pamiętajcie, że nie zawsze jest tak, że wygrywają najmądrzejsi, najpiękniejsi i najbardziej przebojowi. Żyje się tylko raz, ale jeśli żyje się dobrze, to ten raz wystarczy…

Powodzenia!! Trzymamy za Was kciuki!!!

Tekst: RL