You are currently viewing Uroczysta Gala Erasmusa +

Uroczysta Gala Erasmusa +

22 marca 2024 – Atmosfera nasycona emocjami i artystyczną pasją wypełniła sale Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jedlni podczas Gali Erasmusa +.

To niezwykłe wydarzenie było kulminacją artystycznych wrażeń i emocji, które towarzyszyły naszym uczniom podczas ich niezapomnianego pobytu w Sevilli.

Nasze utalentowane uczennice i uczniowie zaprezentowali filmy dokumentujące ich niezwykłą podróż do Hiszpanii. Te wspaniałe materiały nie tylko przywołały wspomnienia, lecz także uchwycone zostały w nich wypowiedzi i opinie uczestników projektu, tworząc prawdziwie poruszającą mozaikę przeżyć.

Podczas uroczystości na scenie zabłysły talent i pasja. Przepiękny taniec flamenco w wykonaniu trzech uczennic rozpalił serca widzów, a sceny walki w corridzie ożywiły wyobraźnię, ukazując determinację i siłę uczestników.

Uczeń Kacper Mróz zachwycił widzów swoimi niezrównanymi umiejętnościami w grze w piłkę nożną, udowadniając, że talent i pasja nie zna granic.

Niezapomnianą atrakcją uroczystości był quiz z wiedzy o Hiszpanii, który sprawił, że uczestnicy mogli jeszcze bardziej zgłębić tajemnice tego fascynującego kraju.

Głos z gratulacjami zabrali wójt gminy Pionki Pan Mirosław Ziółek, sekretarz gminy Pani Katarzyna Konopska oraz Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego Pan Grzegorz Amanowicz.

Zwieńczeniem uroczystości było wzruszające wręczenie certyfikatów uczestnictwa oraz wyśmienity poczęstunek, który stanowił doskonałą okazję do podsumowania artystycznej podróży.

Ta Gala Erasmusa+ była nie tylko spektakularną podróżą przez artystyczne zakamarki Sevilii, lecz także inspirującym dowodem na to, jak międzynarodowe projekty edukacyjne mogą przyczynić się do rozwoju uczniów i otworzyć przed nimi nowe horyzonty.

/RL/

Zdjęcia: Patryk Tarnowski, Aneta Wojdat

Galeria Zdjęć – klik